Ką reiškia sapnuoti laidotuves

sapnai 300x163 Ką reiškia sapnuoti laidotuves

Mirtis, laidotuvės – temos, kurias sapnuoti, pripažinkime, nėra malonu… Pabudus iš tokio sapno kamuoja nerimas, o niūrios mintys gali neapleisti ir visos dienos bėgyje… Tačiau, norime bent šiek tiek paguosti ir nuraminti, kad ne visada sapnuoti netektį reiškia bloga… 

Sakome, kad sapnuoti laidotuves, kuriose yra daug žmonių, reiškia turtą, o jei žmonių jose nedaug atvirkščiai  - reiškia neturtą. Jeigu sapnuojate, kad laidotuvių metu lyja arba oras yra apsiniaukęs, tai gali reikšti prastą reikalų klotį arba besiartinančią ligą.

Sapne matyti laidotuvių procesiją – turtas. Jei sapnuojate, jog einate laidotuvių procesijoje, vadinasi, galite gauti palikimą. Sapnuoti, kad dalyvaujate nepažįstamo žmogaus laidotuvėse – sunkus bendravimas su žmonėmis. Jei sapne matote laidotuves žmogaus, kuriam esate palankus, sapnas gali reikšti džiaugsmą, bet gali būti ir priešingai – sapnas gali pranašauti kieno nors mirtį. 

Sapnuoti laidojant artimą žmogų – perspėjimas, jog galite nukentėti. Sapne regėti giminaičio laidotuves saulėtą dieną reiškia gerą artimųjų sveikatą, galimos ir vestuvės. Sapne regėti savo vaiko laidotuves reiškia sveikatą ir taiką namuose, bet kartu toks sapnas gali įspėti apie problemas bendraujant su draugais.

Pačiam plaidotam sapne būti - galite pakliūti į kalėjimą arba greitai bus vestuvės. Sapne girdėti laidotuvių varpo gaudesį reiškia netikėtas liūdnas naujienas arba išvykusio žmogaus ligą. Sapne skambinti laidotuvių varpais reiškia blogas naujienas ir nesėkmes.

Kaip pamiršti sapną ir atsikratyti liūdesio?

Susapnavus slegiantį sapną svarbiausia neskubėti nusiminti, o geriau pagalvoti, kodėl pasąmonė padiktavo tokį sapną, galbūt pastaruoju metu pernelyg dėl kažko išgyvenate..? O gal ši tema buvo paliesta neseniai Jūsų skaitytoje knygoje ar matytame filme..?

Pasidalinsime patarimu, kad susapnavus neigiamą, liūdną sapną – Jums visai nebūtina skubėti jį kam nors išpasakoti, kad pasijustumėte lengviau – atvirkščiai, pagalvokite, kaip sapno pasakojimas gali paveikti kitą žmogų… Juk pats nenorėtumėte taip pradėti dienos, tiesa? Todėl geriausias būdas – niūrią sapno nuotaiką nuplauti tekančiu vandeniu – t.y. palįsti po dušu, maudantis po tekančiu vandeniu apmąstyti sapną, pamėginti suvokti jo reikšmę ir tiesiog leisti jam "išeiti" kartu su tekančiu vandeniu. Pamatysite, palengvės ir pasimirš… Stiprybės Jums ir šviesių sapnų!

This entry was posted in Įvairenybės and tagged , , , . Bookmark the permalink.